System NEOSTAR

System NEOSTAR to zaawansowane technicznie urządzenie służące do przeprowadzenia zabiegów kosmetycznych zyskujących coraz większą popularność na całym świecie. Urządzenie wykorzystuje impulsy światła o wysokiej intensywności (IPL) i szerokim zakresie widma do naświetlania skóry, z jednoczesnym wykorzystaniem 350 ms prądów o częstotliwości radiowej (RF). Oba elementy oddziałują na skórę i powierzchniowe naczynia krwionośne, a także na głębsze warstwy skóry, zapewniając skuteczne działanie kosmetyczne. Dzięki połączeniu RF+IPL urządzenie zapewnia lepsze wyniki terapii w porównaniu z innymi urządzeniami IPL.

W porównaniu z tradycyjnymi systemami IPL, system NEOSTAR charakteryzuje się:

- trzema zasadniczymi technikami terapii: RF+IPL+chłodzenie

- wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, zapewniającą nie tylko doskonałe wyniki terapii, lecz także gwarantującą najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjentów i najniższy poziom działań ubocznych

 

Różne głowice ? różne zastosowania

SR ? fotoodmładzanie, wygładzanie i rozjaśnianie skóry

głowica SR służy do zabiegów fotoodmładzania, wykonywanych najczęściej na twarzy. Dzięki tej opcji można ściągnąć pory, wygładzać drobne zmarszczki i nierówności skóry. Możliwe jest także rozjaśnienie skóry.

HR ? depilacja i redukcja zmarszczek

Nadmierne owłosienie może przysporzyć problemów każdemu niezależnie od wieku czy płci. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń takich system NEOSTAR możemy trwale pozbyć się praktycznie każdego rodzaju owłosienia we wszystkich partiach ciała. Głowica HR służy do depilacji ciemnych i grubych włosów, np. pod pachami, a także usuwania włosów jaśniejszych i cieńszych, np. na wardze.

Głowicy można używać także do redukcji zmarszczek.

VR ? zamykanie naczynek

Problemy z naczynkami są bardzo powszechne, często występują z wiekiem lub wskutek oddziaływania czynników zewnętrznych. Niektórzy mają skłonność do pękających naczynek, wówczas jest to tak zwana cera naczynkowa. Głowica VR służy do usuwania drobnych naczynek na twarzy, w sytuacji, jeśli unaczynienie skóry twarzy jest szczególnie widoczne. Ponadto, można usuwać także naczynka, które nie są wyraźnie widoczne, lecz powodują wyraźne zaczerwienienie skóry. Leczy również zmiany patologiczne naczyń krwionośnych.