STRONA W PRZYGOTOWANIU

 


 

Karboksyterapia
Terapia dwutlenkiem węgla, czyli karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w kosmetologii estetycznej od czasu zastosowania botoksu. Karboksyterapia na całym świecie staje się ważnym narzędziem w walce z podstawowymi problemami, z jakimi przychodzą pacjenci do gabinetów medycyny estetycznej. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda.

Opis zabiegu:

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu specjalnego urządzenia, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. Podany podczas zabiegu karboksyterapii CO2 jest transportowany do płuc a następnie wydalany, tak jak to się dzieje w końcowym etapie procesu fizjologicznego jakim jest oddychanie.

Zastosowanie i efekty:

 •         intensywny cellulit,
 •         zwiotczenie piersi,
 •         alternatywa dla liposukcji, lokalnie zgromadzona tkanka tłuszczowa,
 •         minimalizowanie rozstępów (60-80%),
 •         usuwanie zmarszczek, odmładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz ciała,
 •         przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała,
 •         minimalizacja worków i cieni pod oczami,
 •         redukcja podwójnego podbródka,
 •        wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów,
 •         zwiększanie grubości skóry,
 •         leczenie ognisk łuszczycowych, blizn i ran.

Cienie pod oczami

Zlikwiduj cienie pod oczami szybko i bezboleśnie!

Ciemne cienie pod oczami widoczne na dolnej powiece są rezultatem zaburzenia krążenia krwi w tych obszarach. Sieci kapilar dolnych powiek mogą stać się zatłoczone z rożnych powodów. Leniwy przepływ krwi daje podstawę do gromadzenia się jej w tym obszarze. Przez cienką skórę dolnej powieki ukazuje się ona jako ciemne, niebieskawe cienie pod oczami. Dotlenienie tych obszarów skóry uaktywnia komórki oraz prowadzi do powstania nowych, a co za tym idzie skóra staje się widocznie młodsza, zdrowsza i świeższa.

Mikrokrążenie zostaje przywrócone i pobudzone, dzięki czemu krew jest odprowadzana z leczonego obszaru, a w efekcie cienie pod oczami zostają zredukowane. Po serii zabiegów, skóra odzyskuje zdrowy odcień i bardziej świetlisty wygląd, a efekty utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Zmarszczki

Wygładź swoją skórę i zniweluj zmarszczki. Z roku na rok nasza skóra traci swą młodzieńczą elastyczność i jędrność. Drobne rysy twarzy pogłębiają się tworząc zmarszczki. Włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za napięcie skóry ulegają osłabieniu. W organizmie spada poziom substancji i witamin stymulujących produkcję kolagenu niszczonego przez wolne rodniki i toksyny. Jednym ze sposobów uwolnienia się od tego problemu jest poddanie się zabiegowi karboksyterapii. Podanie dwutlenku węgla w zmarszczkę lub jej okolice powoduje wzmożoną syntezę kolagenu i elastyny. Temu zabiegowi można poddać każdy rodzaj zmarszczek, a w szczególności „kurze łapki” oraz zmarszczki szyi. Terapia przynosi bardzo dobre efekty, po zabiegu może wystąpić bardzo delikatne zaczerwienienie skóry. Na efekty należy poczekać około 3-4 tygodni

Zwiotczenia skóry

Ujędrnij swoją skórę i zapomnij co to zwiotczenia skóry!

Zwiotczenia skóry są efektem naturalnych procesów starzenia się skóry.

Utrata elastyczności skóry twarzy i ciała jest problemem estetycznym, z którym boryka się wiele osób. Zwiotczenia skóry są spowodowane uszkodzeniem włókien kolagenu i elastyny, a wiele czynników zewnętrznych potęguje ten problem. Należą do nich zaburzenia hormonalne, gwałtowne odchudzanie, korzystanie z solarium oraz długie i częste korzystanie ze słońca, narażenie na stres, uwarunkowania genetyczne, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, niewłaściwe odżywianie.

Karboksyterapia należy do terapii, która doskonale sprawdza się u pacjentów po gwałtownej utracie wagi ciała, w tym również po przebytej ciąży. Dotlenienie komórek oraz pobudzenie procesów produkcji kolagenu i elastyny, sprawiają, że pacjenci w krótkim czasie widzą spektakularne efekty terapii, nawet w tak trudnych przypadkach jak zwiotczenia skóry brzucha i ramion.

Regeneracja dłoni

Regeneracja dłoni – odmłodzenie i odnowa

Regeneracja dłoni dzięki karboksyterapii jest doskonałym sposobem na pozbycie się problemów związanych z silnym przesuszeniem, szorstkością oraz zwiotczeniem skóry. Powodem takiego stanu są przede wszystkim zaburzenia wydzielania substancji tłuszczowych oraz zbyt mała ilość substancji nawilżających w naskórku. Silnie wysuszona skóra dłoni może powodować silne pieczenie oraz swędzenie. Przyczynami powstawania suchej skóry dłoni jest silna ekspozycja słoneczna, przebywanie w pomieszczeniach suchych i bardzo ciepłych, działanie chlorowanej wody i detergentów, częste drastyczne zmiany temperatur, w jakich przebywamy, a także naturalne procesy starzenia się skóry.

Dwutlenek węgla podawany pod skórę podczas zabiegu karboksyterapii działa stymulująco na fibroblasty, które produkują kolagen. 

Efektem tych procesów jest wzmocnienie napięcia skóry i zwiększenie jej grubości. Pacjent obserwuje, w zależności od leczonego obszaru,  zmniejszenie ilości drobnych zmarszczek oraz podwyższenie napięcia skóry opadającego podbródka czy szyi

Otyłość

Otyłość-uzyskaj ujędrnione i wysmuklone ciało

Otyłość jest problemem, który w dzisiejszych czasach występuje bardzo często. Może uwidaczniać się w postaci zlokalizowanych nadmiarów tkanki tłuszczowej.

Zabiegi karboksyterapii wskazane są przede wszystkim osobom otyłym, które pragną rozwiązać problem nadwagi, tym samym poprawiając swój ogólony stan zdrowia.

Karboksyterapia osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym. Ponadto uszkodzenie i rozpuszczenie komórek tłuszczowych spowodowane jest działalnością kwasu węglowego, w który przekształca się w organizmie z dwutlenku węgla. CO2 prowadzi do dylatacji (rozszerzenia) naczyń krwionośnych w obszarze, gdzie gaz jest aplikowany. Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu w leczonym obszarze. Dochodzi do wzmożonego dotlenienia warstw skóry i zniszczenia ścian adipocytów magazynujących tłuszcze. Tym samym zwiększone zostają możliwości lipolizy, czyli rozkładu hydrolitycznego trójglicerydów w tkance tłuszczowej. Rozkład ten prowadzi do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu, te z kolei uwolnione są do krwiobiegu i wychwytywane przez większość tkanek (z wyłączeniem mózgu i erytrocytów). Następnie są estryfikowane do acylogliceroli lub utleniane, jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody.

W rezultacie skora jest napięta i odżywiona, komórki tłuszczowe zostaną zredukowane.

Blizny

Zniweluj nieestetyczne blizny raz na zawsze!

Skuteczność karboksyterapii w gojeniu się oraz eliminacji blizn jest przełomowa. Wcześniej rozległe blizny, można było zredukować tylko za sprawą inwazyjnych przeszczepów skórnych. Obecnie za sprawą karboksyterapii terapia może być zakończona w ciągu 15 minut, jest to zależne od wielkości obszaru poddanego leczeniu, a pacjenci bezpośrednio po zabiegu mogą powrócić do codziennych czynności.

Proces usuwania blizn zachodzi stopniowo, skóra regeneruje się wraz z kolejnymi sesjami. Dwutlenek węgla aplikowany jest pod warstwę powierzchniowa blizny, powoduje poszerzenie kapilar, co ułatwia przepływ krwi. Układ krążenia interpretuje napływ CO₂  jako deficyt tlenu, który w wzmożonych ilościach dostarczany jest do leczonego obszaru wraz z krwią, dzięki czemu zwiększeniu ulega cyrkulacja krwiobiegu.

Blizny są nieestetycznym powikłaniem po niektórych chorobach czy zabiegach chirurgicznych. Powstaje ona w wyniku nieprawidłowej odbudowy skóry właściwej, kiedy to jest ona zastępowana niepożądaną tkanką łączną włóknistą.

Za sprawą działalności CO2 podanego śródskórnie bezpośrednio w obszar blizn zachodzi synteza kolagenu i elastyny, spowodowana wzmożonym przepływem krwi bogatej w tlen i substancje odżywcze.

Redukcja blizn jest szybka, bezbolesna i trwała.

Dotlenienie skóry

Ciesz się promiennym i zdrowym wyglądem poprzez dotlenienie skóry.

CO2 podawane podskórnie podczas zabiegu karboksyterapii powoduje pobudzenie cyrkulacji krwi w naczyniach krwionośnych poprzez ich rozszerzenie, a także stymuluje angiogenezę, czyli budowę nowych naczyń. Następuje przyspieszenie przepływu krwi przez tkanki, jednocześnie dostarczając do komórek skóry niezbędne substancje odżywcze i tlen, dzięki czemu następuje silne dotlenienie skóry.

Przez 7 dni po zabiegu karboksyterapii istnieje wzmożona cyrkulacja tlenu w miejscach aplikacji. Mikrokrążenie zostaje przywrócone i pobudzone, a drenaż limfatyczny zwiększony. W efekcie skóra wygląda promiennie, świeżo i zdrowo.

Pajączki

Pajączki i zaczerwienienie skóry – STOP!

Karboksyterapia została stworzona z myślą o zwalczaniu chorób krążenia. Dzięki aplikacji dwutlenku węgla do leczonego obszaru tworzą się nowe, drobne naczynia krwionośne, co zapewnia wzrost ilości tlenu i czynników odżywczych w miejscu poddanym terapii. Odżywienie tkanki i dotlenienie komórek prowadzi do tworzenia się nowych i usprawnienia istniejących naczyń krwionośnych. W efekcie poprawy krążenia niedrożne i nieprawidłowo funkcjonujące widoczne na skórze naczynka ulegają redukcji.

Dwutlenek węgla powoduje obkurczenie rozszerzonych  drobnych naczyń włosowatych i usprawnia w nich krążenie.

Wraz z poprawą mikrokrążenia następuje dotlenienie naczyń i komórek, co prowadzi do ich odbudowy, wzmocnienia oraz stymulacji ciśnienia krwi w leczonym obszarze.

Włosy

Piękne, zdrowe i zadbane włosy.

Karboksyterapia to zabieg niwelujący problemy skóry głowy takie jak wypadanie włosów.

Po zabiegu odzyskują one swoją gęstość i zatrzymane zostaje ich wypadanie.

Już po pierwszych zabiegach karboksyterapii włosy stają się wyraźnie mocniejsze, gładsze i lśniące.

W wyniku działalności dwutlenku węgla mieszki włosowe otrzymują zwiększoną ilość tlenu oraz składników odżywczych, co pobudza je do  zwiększonej aktywności, co ma bezpośredni wpływ na poprawę kondycji włosów.

Karboksyterapia Mesalyse, to jedyna terapia na rynku medycznym umożliwiająca podawanie dwutlenku węgla na delikatną skórę głowy w sposób w pełni bezpieczny i bezbolesny!

Łysienie

Łysienie – doskonały sposób na zahamowanie wypadania włosów.

Karboksyterapię można łączyć z mezoterapią z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy peptydów w celu stymulacji wzrostu włosów u osób, które mają problem z łysieniem.

Poprawa mikrokrążenia następuje w sposób optymalny dla obszaru skóry głowy z uwagi na budowę naczyń i ukrwienie w tym obszarze. Podobnie jest ze zmianami łuszczycowymi. Karboksyterapia prowadzi do dotlenienia i odżywienia obszarów dotkniętych łysieniem i zmianami łuszczycowymi.

Łuszczyca

Poprawa mikrokrążenia, następuje w sposób optymalny dla obszaru skóry głowy z uwagi na budowę naczyń i ukrwienie w tym obszarze. Podobnie jest ze zmianami łuszczycowymi. Podczas zabiegu karboksyterapii pobudzane są procesy neowaskulartyzacji, czyli tworzenia się naczyń krwionośnych i rewaskularyzacji, czyli poszerzenia i udrożnienia zwężonych naczyń krwionośnych. Procesy te potęgują dotlenienie i odżywienie obszarów dotkniętych łysieniem i zmianami łuszczycowymi.

Dzięki ponownemu zainicjowaniu i wzmożeniu tych procesów w organizmie, karboksyterapia stosowana jest również w leczeniu ostrego zapalenia stawów, zaburzeniach erekcji, reumatologii, niewydolności żylnej i zaburzeniach krążenia.

Brak elastyczności

Przezwycięż brak elastyczności skóry i odzyskaj jędrność.

Zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu metoda ta pozwala skutecznie redukować zmarszczki i obwisłości.

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcję CO2 jest reakcja zapalna, która prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Brak elastyczności

Przezwycięż brak elastyczności skóry i odzyskaj jędrność.

Zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu metoda ta pozwala skutecznie redukować zmarszczki i obwisłości.

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcję CO2 jest reakcja zapalna, która prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Rozstępy

Usuń rozstępy bezpiecznie i trwale.

W przypadku rozstępów, za sprawą działalności dwutlenku węgla podanego śródskórnie bezpośrednio w obszar rozstępów zachodzi synteza kolagenu i elastyny, spowodowana wzmożonym przepływem krwi bogatej w tlen i substancje odżywcze.

Eliminacja rozstępów jest trwała, a efekt jest szybko widoczny.

Terapia przynosi najlepsze efekty w momencie kiedy jest stosowana na „świeżą” zmianę. Nie musimy, w odróżnieniu od innych metod usuwania rozstępów, uważać na fototyp skóry pacjentki. Nie ma ryzyka powstania przebarwień. 

Cellulit

Zlikwiduj uciążliwy cellulit.

Cellulit stanowi problem o wieloczynnikowym podłożu, towarzyszą mu zmiany budowy tkanki łącznej. Ponadto do nasilenia schorzenia przyczyniają się zmiany naczyniowe, upośledzenie układu limfatycznego i krążenia, nadwaga i niewłaściwa dieta.

Reakcją skóry na iniekcję dwutlenku węgla jest stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Remodeling skóry rozpoczyna się od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulęgają skurczeniu, mikrokrążenie ulega poprawie lub wznowieniu, następuje odbudowa i odżywienie komórek, a skóra zostaje wygładzona i sprężysta.

Karboksyterapia jest jedyną metodą wpływającą na wszystkie czynniki odpowiedzialne za powstanie cellulitu. Dzięki kompleksowemu działaniu terapii, jest to najlepszy ze wszystkich dotychczasowych sposobów całkowitej redukcji cellulitu.

Zlokalizowana tkanka tłuszczowa

Zlokalizowana tkanka tłuszczowa – karboksyterapia najskuteczniejszą metodą

Zabiegi karboksyterapii wskazane są przede wszystkim tym, u których otłuszczenia występują nierównomiernie na powierzchni ciała, w okolicach boczków, ud, kolan, pośladków, ramion, brzucha.

Karboksyterapia osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym w trakcie podawania gazu.

Ponadto uszkodzenie i rozpuszczenie komórek tłuszczowych spowodowane jest działalnością kwasu węglowego, w który przekształca się w organizmie z dwutlenku węgla. CO2 prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych w obszarze, gdzie gaz jest aplikowany. Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu w leczonym obszarze.

Dochodzi do zwiększonego dotlenienia warstw skóry i zniszczenia ścian adipocytów magazynujących tłuszcze. Tym samym zwiększone zostają możliwości lipolizy, czyli rozkładu hydrolitycznego trójglicerydów w tkance tłuszczowej. Rozkład ten prowadzi do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu, te z kolei uwolnione są do krwiobiegu i wychwytywane przez większość tkanek (z wyłączeniem mózgu i erytrocytów). Następnie są estryfikowane do acylogliceroli lub utleniane, jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody.

Karboksyterapia redukuje komórki tłuszczowe tak skutecznie również dlatego, że cała terapia skoncentrowana jest bezpośrednio na problematycznym obszarze gdzie zdeponowany jest nadmiar tkanki tłuszczowej.

Przeciwwskazania:

 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • ciężka niewydolność nerek.
 • ciężka niewydolność płuc,
 • ciężka niewydolność serca.

Czas trwania:

Koszt zabiegu:


 

Makijaż permanentny

Przed zabiegiem:

Makijaż permanentny jest odporny na zmywanie, bez względu na porę dnia i nocy wygląda świeżo i nieskazitelnie w każdych warunkach pogodowych. Zabieg przeznaczony dla osób chcących poprawić linię brwi, kontur ust i wyrazistość spojrzenia dzięki trwałej kresce. Skierowany również dla sportowców i osób uczulonych na kolorowe kosmetyki.

Makijaż permanentny utrzymuje się około 3 do 5 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji: koloru skóry oraz jej typu.

Opis zabiegu:

Każdy zabieg poprzedza indywidualna bezpłatna diagnoza skóry, dobór kształtu- styling, wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazań oraz omówienie pielęgnacji przed zabiegiem, jak i po zabiegu.

Mamy do wyboru dwie metody: cieniowanie i metodę piórkową. Cieniowanie polega na całościowym pokryciu skóry kolorem, a metoda piórkowa, czyli tzw. microblading, to dorysowanie pojedynczych włosków.

Czas trwania: ok 2 h

Koszt zabiegu:

 

Czy makijaż permanentny jest bezpieczny?

W naszym Gabinecie zabiegi makijażu permanentnego wykonujemy przy pomocy urządzenie Long Time Liner. Wszystkie pigmenty oraz urządzenia do pigmentacji Long-Time-Liner podlegają regulacjom prawa medycznego, są testowane i zgodne z europejskimi standardami norm ISO13485. Nasze pigmenty są testowane pod względem reakcji alergicznych, odkażone, nieorganiczne, pochodzenia mineralnego. Nie wywołują niebezpiecznych reakcji podczas badań rezonansem magnetycznym.

Metoda implantacji zwana makijażem trwałym LONG TIME LINER Conture make up powstała w 1992 roku w Niemczech i do dziś uznawana jest za najbardziej bezpieczną i precyzyjną metodę na świecie.

Kto przeprowadza zabieg?

Makijaż wykonywany jest przez certyfikowanego technika makijażu semipermanentnego Long-Time-Liner kosmetolog Grażynę Bajorską. Linergistkę, która przeszła dogłębne szkolenie z zakresu artystycznych aspektów makijażu, teorii makijażu Conture Make-up, sterylizacji oraz dermatologii. Żeby otrzymać certyfikat Linergistki należy przejść intensywne szkolenie i zdobyć wiele umiejętności i sporą wiedzę o naszej metodzie, urządzeniach oraz pigmentach.

W razie dalszych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie.


 

Mezoterapia igłowa

Zabieg przynoszący błyskawiczne efekty. Poprawia wygląd i wzmacnia skórę twarzy, rewitalizuje ją i głęboko odżywia, nawilża, ujędrnia i uelastycznia, napina skórę i wyrównuje jej kolor.

Przed zabiegiem:

Zabieg poprzedza konsultacja, wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazań oraz omówienie pielęgnacji po zabiegu. By efekty były jak najlepsze dla  każdego pacjenta indywidualnie dobierany jest zestaw substancji aktywnych m.in.: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy.

Opis zabiegu:

Przed zabiegiem następuje zmycie makijażu, dezynfekcja i osuszenie skóry.

Tworzy się specjalny koktajl z substancji aktywnych, który za pomocą strzykawki o cieniutkiej jak włos igle wprowadzany jest pod skórę. Nakłucia są niemal bezbolesne. Wykonuje się je w niewielkich odstępach 0,5-1,5cm, pokrywając cały obszar poddany zabiegowi.

Po zabiegu:

Przez ok. 2 dni po zabiegu, nie należy korzystać z sauny i solarium.

Efekty niepożądane mogące wystąpić w trakcie zabiegów:

 • ból podczas wstrzyknięć ? można go wyeliminować poprzez wcześniejsze zastosowanie środka znieczulającego (np. kremu EMLA)
 • rumień, obrzęk ? występuje bezpośrednio po zabiegu, jest to reakcja skóry na nakłuwanie
 • bardzo rzadkie stany alergiczne objawiające się rumieniem, ustępujące samoistnie po kilku minutach lub godzinach
 • siniaki, krwiaki ? ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpośrednio przed zabiegiem leków wpływających na proces krzepnięcia krwi (np. aspiryny)

Przeciwwskazania do mezoterapii:

 • alergia
 • ciąża, okres karmienia piersią
 • cukrzyca
 • stany zapalne na skórze, opryszczka
 • skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
 • choroba nowotworowa
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych

Czas trwania: 30 min - 1,5 h

Koszt zabiegu:

 


 

Kwas hialuronowy

Jest naturalną substancją występującą w komórkach skóry.

Posiada gęstą, trójwymiarową strukturę siateczkową, dzięki czemu można szybko i precyzyjnie umieścić ją w wybranym obszarze, a następnie dowolnie kształtować.

Pozwala to kształtować powierzchnię skóry, wypełniając zmarszczki i modelując rysy twarzy.

Kwas hialuronowy można stosować również u alergików.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to materiał, którym wypełniane są zmarszczki oraz poprawiany jest kontur twarzy. Z pomocą wypełniaczy możemy też poprawić estetykę innych rejonów naszego ciała na przykład nosa lub uszu oraz bruzd nosowo-wargowych, kurzych łapek, poziomych zmarszczek na czole, policzków, lwich zmarszczek między brwiami. Stosowany jest również do wypełniania blizn.

Powiększanie i modelowanie ust

Usta to wizytówka człowieka. Ich kształt nadaje charakter naszej twarzy i wpływa na to jak jesteśmy postrzegani przez innych. Zabiegi powiększania i modelowania ust wykonywane są wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Możliwe jest także podniesienie kącików ust za pomocą tego kwasu.

Przed zabiegiem:

Zabieg poprzedza konsultacja, wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazań oraz omówienie pielęgnacji po zabiegu.

Opis zabiegu:

Zabieg polega na wstrzykiwaniu odpowiednio dobranej ilości kwasu w skórę, przy pomocy bardzo cienkiej igły.

Po zabiegu:

Twarz odzyskuje objętość w okolicach skroniowych i policzkowych - w jego rezultacie zmarszczki i zagłębienia zostają wypchnięte, a owal twarzy skorygowany.

Naturalnemu efektowi liftu towarzyszy głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry.

Rezultat widać natychmiast, a efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

 

Czas trwania: około 30 minut.

Koszt zabiegu: