Depilacja woskiem

Przed zabiegiem:

Włosy poddane zabiegowi muszą mieć odpowiednią długość, minimum 4mm. Jeśli są dłuższe efekt będzie trwalszy gdyż więcej włosków ulegnie wyrwaniu. W dniu depilacji nie należy wykonywać peelingu, a w przypadku skóry wrażliwej nawet do 3 dni wcześniej.

Opis zabiegu:

Przed zabiegiem oczyszczamy i odświeżamy skórę specjalnym preparatem, który umożliwia lepsze przyleganie wosku i tym samym skuteczniejsze usuwanie włosów. Następnie nakładamy wosk i za pomocą paska flizelinowego zrywamy włoski.  Na końcu usuwamy oliwką pozostałości wosku i aplikujemy preparaty, które zapobiegają odrastaniu włosów, nawilżają i działają przeciwzapalnie.

Po zabiegu:

Efekt depilacji woskiem utrzymuje się ok. 3-4 tygodni, w zależności od szybkości wzrostu włosków oraz jego rodzaju i jakości. Skóra pozostaje gładka i miła w dotyku, włoski stają się słabsze i mniej widoczne w miarę powtarzania zabiegu. Efekt jest trwalszy gdy stosujemy tylko depilację woskiem bez korzystania ze zwykłej maszynki. Między depilacjami należy dbać o skórę wykonując peeling, by złuszczyć martwy naskórek i zapobiec wrastaniu włosków , nawilżać ewentualnie stosować preparaty zapobiegające wrastaniu włosków.

 

Czas trwania: 30 min - 1,5 h w zależności od partii ciała

Depilacja damska - koszt zabiegu: 15 - 100 zł

Depilacja męska - koszt zabiegu: 30 - 100 zł